{{item.title}} {{item.subtitle}}
{{item.total|number}} تومان
حذف
سبد خرید شما خالی است.

بایگانی نوشته‌ها


جشنواره ماهانه شبگود

جشنواره ماهانه شبگود

خرید کنید و اول هر ماه هدیه بگیریدشبگود تصمیم دارد که برای رفاه حال مشتریان قرعه کشی ماهانه ای برگذار کند که این قرعه کشی بر اساس میزان خرید شماست به صورتی که هرچه خرید بیشتر کنید شانس بیشتر در برنده شدن دارید.

تایید واکسن کرونا آکسفورد

تایید واکسن کرونا آکسفورد

این واکسن کرونا در دانشگاه آکسفورد با سرعت بی‌سابقه‌ای ساخته شده است.  دانشمندان با مهندسی ژنتیک از ویروسی که در شمپانزه‌ها ایجاد سرماخوردگی  می‌کند ویروس جدیدی ساخته‌اند. این ویروس به شدت دستکاری شده تا اول اینکه  خود بیماری‌زایی نداشته باشد و دوم اینکه "شبیه" واکسن کرونا به نظر سیستم  ایمنی برسد.برای این کار پژوهشگران دستورالعمل ژنتیکی ساخت پروتئین خاری -مهمترین  سلاح کرونا برای حمله و ورود به سلول‌ انسان- را به ویروس سرماخوردگی  شمپانره منتقل کرده‌اند. به این ترتیب ویروس دستکاری شبیه ویروس کرونا به  نظر سیستم ایمنی می‌رسد و می‌تواند یاد بگیرد چگونه با آن مبارزه کند.

بزرگ کردن آلت تناسلی

بزرگ کردن آلت تناسلی

آلت تناسلی و اندازه آن نوعی تشویش و اضطراب در دوران نوجوانی و جوانی است.مجموعه ایمیل ها و سوالاتی که در اینترنت در این زمینه مطرح اند و همچنین میزان روز افزون آگهی های تجاری در این زمینه-بویژه در سطح وب-موید این مساله است.

علت گریه کردن بعد از رابطه جنسی چیست؟

علت گریه کردن بعد از رابطه جنسی چیست؟

اگر برای‌تان پیش آمده که بعد از رابطه جنسی گریه کرده باشید باید بدانید که این امر کاملا طبیعی است و شما تنها نیستید. این اشک‌ها ممکن است اشک شادی، اشک تسکین یافتن و یا اشک اندوه باشند. ضمنا اشک‌هایی که حین رابطه جنسی یا بعد از آن جاری می‌شوند می‌توانند یک واکنش صرفا فیزیکی باشند.

تاثیر رابطه جنسی منظم و سالم بر روی پوست و مو

تاثیر رابطه جنسی منظم و سالم بر روی پوست و مو

رابطه جنسی منظم و مداوم سبب میشود نگاه شما جوان بماند. با این که این شعار زیاد شنیده میشود که زیبایی درونی است ولی می توان گفت افرادی که رابطه جنسی سه بار یا بیشتر در هفته را تجربه می کنند، نگاه و صورت جوانتری دارند.

درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...